Įprastos interneto svetainės išnyks po kelerių metų

Jau ne vienerius metus interneto svetainės yra tapę įprastais mūsų aplinkos atributais. Šiandien jau sunku įsivaizduoti gyvenimą be interneto svetainių kūrimo, jų lankymo bei kompanijos be savo internetinės svetainės. Tačiau ar taip bus ir ateityje?
Jim Boulton, šiuo metu Niujorke veikiančios parodos Digital Archeology kuratorius, teigia, kad ateityje viskas keisis. J. Boulton specializuojasi web dizaino istorijos bei Interneto vystymesi, tad teigia, kad šiuolaikinei tinklo struktūrai liko gyvuoti tik keletą metų. Iki to laiko įprastus interneto svetaines pakeis integruoti socialiniai servisai.

Štai ką sakė J. Boulton, duodamas interviu resursui ReadWriteWeb: „Po kelerių metų nebus tokio dalyko kaip interneto svetainė, svetainių kūrimas taip pat neegzistuos. Internete vystantis socialiniams tinklams visi įvykiai kursis apie žmogų, o ne organizaciją.“

Tai yra orientuotas į žmogų, tinklas ims generuoti žmogų dominančių pranešimų srautą. Ir jam daugiau nebereiks daugiau interneto platybėse ieškoti jį dominančios informacijos, prenumeruoti naujienų oficialiuose kompanijų puslapiuose ir bandyti kaip nors sinchronizuoti įvairius naujienų šaltinius.

J. Boulton nuomonė atrodo gana realistiškai, žinant tai, kad socialinių tinklų tarpusavio integracija po truputį įgauna pagreitį. Didelės ir nelabai, kompanijos ir organizacijos sukuria atstovybes socialiniuose tinkluose ir transliuoja jose savo naujienas. O patys tinklai savarankiškai mokosi siūlyti vartotojui jį dominantį turinį.

Šaltinis: http://faceit.lt/2011/06/14/iprastos-interneto-svetaines-isnyks-po-keler...

Palikti komentarą

Filtered HTML

  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Leidžiamos HTML žymės: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai